Teenindus

Mida me armastame teha

Me teeme ainult neid asju, mis ärritavad meid kõige rohkem - nõustamisteenuseid, arendustööd, disaini ja kogukonna toetust.

KONSULTATSIOON

Me teenindame haridussektoris nõustamisteenuseid näiteks koolides, kolledžites, ülikoolides ja institutsioonides.

Disain

Me kujundame 1000 kraami ja viskame 999 välja, sest me võtame selle ühe disaini ja paneme selle tööle.

ARENG

Meil on lai valik tarkvaraarendusoskusi, näiteks kõrghariduses, tervishoius, Saas, cloud computing, analüüsi, nõustamine, tarkvara, tehisintellekti ja palju muud.

ÜHENDUSE JA TOETUS

5-25% sellest, mida me teenime, antakse tagasi kogukonnale anonüümsete annetuste, heategevuse, kogukonna loomise algatuste ja abi vormis.

Mõned meie funktsioonidest töötab

Enamik meie teoseid on näha avalehelt. Siin loetleme mõned neist praegustest töödest. Palun vabalt neid kohale toimetama, kui soovite.

Unelma Cloud

UnelmaCloud on teie failide pilvipõhine platvorm ja uus kodu, kus see vastab teie isiklikele (piltidele, dokumentidele, videotele) ja turvalistele ettevõtetele mõeldud pilve ladustamise vajadustele.

Unelma Mail - Umail

Umail on kõige võimsam e-turunduse platvorm äriturgude jaoks.

Userly - analytics service

Kasutaja annab teie saitidele jõulise analüüsi abil võimaluse. See muudab teie veebisaidi andmed võimsaks ülevaateks.

Fundheartly - Crowdfunding platform

Raha on aeg-ajalt rahvarohkete platvormide pakkumine igas suuruses.

Social Nepal

Sotsiaalne Nepal on sarnane teiste sotsiaalsete saitidega, kus me saame jagada meie c-isiklikke (pildid, dokumendid, videod) ja seda kasutatakse peamiselt organisatsiooni töötajaga suhtlemisel.

Vidya ERP

Vidya on pilvepõhine ERP-süsteem koolidele, kolledžitele ja institutsioonidele, mille on välja töötanud Unelma platvormid.

Uscraper

uScraper on kõige võimsam veebipõhine tööriist, mille abil saadetakse kirju erinevatele tehnikatele nagu veebisaidi indekseerimine, URL-i indekseerimine, Google'is / Bingis otsing, otsimine txt-failis. Sellel on võime kodeerida emaili.

Usecure Me

uSecureMe on unistuste tööriistakast, mis aitab turvalisuse spetsialistidel ja teistel kasutajatel mitmel turvalisusega seotud ülesandel aidata tõhusalt ja mugavalt.

Unelma Cash

UnelmaCash - teie digitaalse valuuta reaalajas värskendused. Lisateavet teie krüptokuuluvuse ja digitaalse turu kohta.

Unelma Chat

Kunstlik intelligentsus vestelda Teie veebisaitide või teie ettevõtte jaoks tipptasemel kvaliteetse vestluse rakendus / bot.

Unelma Academy

Unelma Akadeemia on veebipõhised õppeplatvormid, kus igaüks saab õpetada, õppida ja arendada, isiklikke, äri- ja erialaseid oskusi.

JobsWays In

JobsWayIn on tööportaal, mis ühendab nii tööotsijaid kui ka tööpakkujaid lihtsalt ja intuitiivselt.

Unelma CRM

21. sajandi kõige võimsam CRM-i platvorm Unelma CRM lahendab kõik lihtsustatud ja keerulise CRM-i tarkvara dilemmad lihtsa ja intuitiivse platvormiga, mis ei ole mitte ainult teie ettevõtte jaoks kasulik, vaid ka lihtne kasutada.

KUORA - Q&A

Kuora missiooniks on osaleda ja arendada maailma teadmisi eriti nn kolmanda maailma riikide vähemarenenud ja kasvavate kogukondade ja inimeste jaoks. Me tahame nende tüüpi inimesi ühendada inimestega, kes on avatud ja soovivad jagada teadmisi ja muuta maailm paremaks.

F scraper

Fscraper kasutab kontrollitud masinloetust ja tehisintellekti võimet ekstraheerida mitmesuguseid suuri andmeid.

Unelma Music

Unelma Music
mis võimaldab keegi muusikat luua, kuulata ja jagada.

e-Sathi

e-Khalti on rahvusvaheline digitaalne rahakott, eriti Nepali jaoks. Loo oma rahakott, laadige tasakaal ja teha lihtsaid makseid.

e-Khalti

e-Khalti on rahvusvaheline digitaalne rahakott, eriti Nepali jaoks. Loo oma rahakott, laadige tasakaal ja teha lihtsaid makseid.

Unelma Host

UnelmaHost pakub kiiret pilvupöörduse teenust.   Oleme juhtiv kiire pilvvõimalusega veebimajutus ja paljud muud tüüpi veebimajutus (nt rakenduste hostimine, WordPressi hostimine).

HaveWebsite

Iga veebisait algab ideega. HaveWebsite.com pakub disaini, funktsioone ja tuge, et see ellu viia. Valige oma teema, valige plaan ja alustage oma tulevikku.

Unelma Movies

Vaadake Unelma filme ja seeriaid veebis või voogesite otse oma nutikatele teleritele, arvutisse, Macile, mobiilile, tahvelarvutile jms.

e-Aspatal

e-Aspatal on Unelma platvormide arendatud haigla pilv põhinev süsteem.

Mida sa arvad?

Tule, andke meile maailma muuta koos või lihtsalt jagage meiega oma projekti kontseptsiooni ja ideid et saaksime koos töötada ja muuta see reaalseks.

Contact Us