Umbes Unelma

Miks me oleme erinevad

Viimase paari aasta jooksul oleme lahendanud äriküsimused umbes 1k kuni 5k klientidele üle 120 riigi, pakkudes nüüdisaegseid tarkvaralahendusi. Oleme luuletajad, kirjanikud unistuste, loominguliste mõtlejate, disainerite, tehnoloogide ja turustajatega, kellel on sügav kirg meie jaoks eriala ja üksikasjalikult terav rütm. Me kasutame organisatsioonis umbes 11-50 inimest kes töötavad erinevates Euroopa osades (Soomes), Aasias (Nepalis) ja Ameerikas (Chicagos). Oleme ehitanud mitmeid projekte, tarkvaralahendusi ja teenuseid erinevates kategooriates nagu kõrgharidus, tervishoid, tehisintellekt ja pilvandmetöötlus, mis otseselt või kaudselt kaudselt aidanud suurettevõtteid tarkvaraarenduses. Me pole vaid ükski tarkvaraarendusettevõte, me kõik oleme unistused. Oleme äri kujundama oma unistused reaalsuseks.

Meie ainuke ülesanne on anda inimestele võimalus.

Miks valida meid

Valige meile, kui soovite meiega suhteid luua. Valige meile, kui usute status-quo muutmist. Valige meid, kui usute inimeste võimust tehnoloogia võimsuse kaudu. Valige meid, kui usute inimmõistete jõusse punktide ühendamisel ning pakkudes platvormiga # 1 maailmatasemel tooteid ja teenuseid. Valida meid, kui soovite pikaajaliselt koostööd teha, kui me hindame teie sisendit algusest lõpuni ja seejärel.

Mida sa saad

Saate oma kogemused ja teadmised 100% tasuta, ilma konsultatsioonitasuta tasutud projekti eest, mida te meiega koos võtate. Sa saad rahul töötada koos meiega. Me tarnime. Me teeme ja kasvame koos teiega selles vastastikuses koostöös.

Vasta energiaga

Oleme hunnik aastatuhandeid. Mõned inimesed kutsuvad meid hipisid. Mõned lihtsalt kutsuvad meid tugevalt energilisena ja kasvavaks tarkvaraarenduse valdkonnas. Me saame põnevil kiiresti ja mõnikord teid meid hävitama. Me muudame maailma, lihtsalt andesime teile õiguse oma vajaduste rahuldamise ja sobitamise teel.

Mida sa arvad?

Tule, laske meil seda muuta maailma koos või lihtsalt jagage meiega oma projekti kontseptsiooni ja ideid , et saaksime koos töötada ja muuta see tõeliseks. Võta meiega ühendust